Mama Fiera (Menorca)

l

Sandra Lucena Porras (Madrid 1980) Ballarina i coreògrafa de dansa espanyola i flamenc titulada pel Real Conservatorio Profesional de Danza de Madrid a l’any 1998. Resideix a Menorca des de 2005 on exerceix la seua activitat amb la creació d’espectacles per al turisme de la illa. Antiga estudiant d’Història de l’Art en la Universitat Autònoma […]

Sandra Lucena Porras (Madrid 1980) Ballarina i coreògrafa de dansa espanyola i flamenc titulada pel Real Conservatorio Profesional de Danza de Madrid a l’any 1998. Resideix a Menorca des de 2005 on exerceix la seua activitat amb la creació d’espectacles per al turisme de la illa. Antiga estudiant d’Història de l’Art en la Universitat Autònoma de Madrid i amant de les arts escèniques, va formar part alguns anys de la companyia amateur de dansa contemporània Volumen13, va estudiar formació de l’actor durant dos cursos a l’escola Estudio 3 de Madrid i va col·laborar en vàries gires de teatre universitari, així com en espectacles de carrer al festival Fringe d’Edimburg.

Des de fa un parell d’anys, sota el nom de MAMA FIERA escriu i interpreta poemes i lletres de rap per a diferents projectes, entre els quals es troba el nounat col·lectiu de sound system Back Yaad Sound i el grup musical de fusió La Espina, on a més balla i toca el caixó flamenc.


Detalls de la peça artística

8º Campionat de Poetry Slam Espanya


Vídeos

https://www.youtube.com/channel/UCU1wc7mGOFloKekrCKTvkzg?view_as=subscriber

+ Poetas

2bat

2bat

ADRIANA BERTRAN (Llobregat)

ADRIANA BERTRAN (Llobregat)

AL BARETO (Hospitalet)

AL BARETO (Hospitalet)

Alberto Prieto (Cádiz)

Alberto Prieto (Cádiz)

Alejandra Martínez de Miguel (Madrid)

Alejandra Martínez de Miguel (Madrid)

Alejandro Céspedes (Oviedo)

Alejandro Céspedes (Oviedo)

Amelia Díaz Benlliure (Castellón)

Amelia Díaz Benlliure (Castellón)

Ana Pérez Cañamares (Madrid)

Ana Pérez Cañamares (Madrid)

Ángel Miguel (Málaga)

Ángel Miguel (Málaga)

Ángela Segovia (Ávila)

Ángela Segovia (Ávila)

Ángelo Néstore (Italia)

Ángelo Néstore (Italia)

Antonio Orihuela (Huelva)

Antonio Orihuela (Huelva)

Arjàn Álvarez Beltrán (Barcelona)

Arjàn Álvarez Beltrán (Barcelona)

Barba Corsini (Barcelona)

Barba Corsini (Barcelona)

Belén Segarra (València)

Belén Segarra (València)

Berta García Faet (València)

Berta García Faet (València)

Blue Caravan (València)

Blue Caravan (València)

Carlos Ávila (Toledo)

Carlos Ávila (Toledo)

Carmen Barranco (Sevilla)

Carmen Barranco (Sevilla)

Carmen Conde (Compostela)

Carmen Conde (Compostela)

Catalina Isis (València)

Catalina Isis (València)

Chiwaka Buenos Días (Jaén)

Chiwaka Buenos Días (Jaén)

Cintaadhesiva (A Coruña)

Cintaadhesiva (A Coruña)

CLACOWSKY (Albacete)

CLACOWSKY (Albacete)

Claudia Faci

Claudia Faci

Crudo & Seward

Crudo & Seward

Dani Orviz

Dani Orviz

Daniel Palomares (València)

Daniel Palomares (València)

Daniel Rabanaque (Saragossa)

Daniel Rabanaque (Saragossa)

David Vid

David Vid

Deborah Vukusic (Ourense)

Deborah Vukusic (Ourense)

DYSO (Ciudad Real)

DYSO (Ciudad Real)

El tractor de l’amor (Lleida)

El tractor de l’amor (Lleida)

Elefante Gris (Mallorca)

Elefante Gris (Mallorca)

elhombreviento (València)

elhombreviento (València)

Eskarnia

Eskarnia

Eva Gallud

Eva Gallud

Fátima Miranda (Salamanca)

Fátima Miranda (Salamanca)

IRIS ALMENARA (Castellón)

IRIS ALMENARA (Castellón)

Javier Gm & Burguitos

Javier Gm & Burguitos

Jesús Ge

Jesús Ge

Josep Pedrals (Barcelona)

Josep Pedrals (Barcelona)

Juan Carlos Mestre (León)

Juan Carlos Mestre (León)

Juan Luis Ramos, Ultramarinos (València)

Juan Luis Ramos, Ultramarinos (València)

La Mare

La Mare

Lena Larios (Granada)

Lena Larios (Granada)

Lola Guerricaechebarria (Bilbao)

Lola Guerricaechebarria (Bilbao)

Lola Nieto (Barcelona)

Lola Nieto (Barcelona)

Luanna (Jaén)

Luanna (Jaén)

Mama Fiera (Menorca)

Mama Fiera (Menorca)

Mansilla y los Espías (Sevilla)

Mansilla y los Espías (Sevilla)

Marçal Font (Barcelona)

Marçal Font (Barcelona)

Margalida Followthelida (Mallorca)

Margalida Followthelida (Mallorca)

María Salgado (Madrid)

María Salgado (Madrid)

Miguel Martínez (Madrid)

Miguel Martínez (Madrid)

Mississippi (València)

Mississippi (València)

Msias (València)

Msias (València)

Nebur Frick (Valladolid)

Nebur Frick (Valladolid)

Novembre Elèctric amb Hèctor Serra

Novembre Elèctric amb Hèctor Serra

Pablo Benavente (Cádiz)

Pablo Benavente (Cádiz)

Pablo Cortina (Oviedo)

Pablo Cortina (Oviedo)

Pablo X. Suárez y Dudu García (Asturias)

Pablo X. Suárez y Dudu García (Asturias)

Pep Gimeno, “Botifarra”

Pep Gimeno, “Botifarra”

Ramín Studio (València)

Ramín Studio (València)

Redifusión (Ciudad Real)

Redifusión (Ciudad Real)

Saúl Lescún (Oviedo)

Saúl Lescún (Oviedo)

Xisco Ródenas

Xisco Ródenas

Yanito

Yanito